Your Filtered Results

Product Information Specifications
TPS Unifold 500

TPS Unifold 500

Kontener IBC typu TPS UnifoldTM 500 opiera się na tej samej koncepcji, którą zastosowano w przypadku kontenera TPS 1000 litrów bez części luzem. Został zaprojektowany na potrzeby transportu mniejszych ilości, gdzie najistotniejsza jest objętość przeznaczona do transportu lub oszczędność miejsca. Dla łatwiejszego przemieszczania kontener IBC firmy TPS został przystosowany do europalety 800 x 1200.

 

Więcej
download pdf
TPS 500 litr體 Slim

TPS 500 litr體 Slim

Kontener TPS Slim to specjalnie dostosowany produkt typu IBC, zaprojektowany z myślą o obszarach roboczych, w których standardowe kontenery nie spełniają oczekiwań ze względu na ograniczenia przestrzeni. Wykonany z pojedynczych elementów, bez możliwości składania, wyposażony w zdejmowaną część przednią ułatwiającą załadunek oraz zintegrowaną pokrywę. Firma TPS ma możliwość projektowania i produkowania kontenerów odpowiednio do indywidualnych potrzeb klienta.

Więcej
download pdf
TPS Unifold 250

TPS Unifold 250

Ten jedyny w swoim rodzaju kontener IBC firmy TPS o pojemności 250 litrów został zaprojektowany na potrzeby składowania i transportu wysokogatunkowych produktów płynnych, zastępując tradycyjne beczki. Jest prostszy w obsłudze i umożliwia napełnianie oraz dozowanie małych ilości. Złożenie i ułożenie kontenera IBC w stosie zmniejsza zajmowaną przez niego przestrzeń w stosunku 4:1, co zapewnia znaczne ułatwienia w transporcie i składowaniu.

 

Więcej
download pdf
TPS Unifold 1000

TPS Unifold 1000

Zaprojektowany z myślą o składowaniu i transporcie produktów płynnych. Zaawansowane właściwości kontenera IBC typu TPS UnifoldTM 1000 pozwalają wyeliminować wady konkurencyjnych systemów Bag in Box dla kontenerów IBC. Kontener IBC typu Unifold jest idealnie dostosowany do wysokiego standardu higienicznego, jaki jest wymagany w przypadku żywności, kosmetyków i artykułów higienicznych.

 

 

Więcej
download pdf
TPS Unifold 1000 Sump Base

TPS Unifold 1000 Sump Base

Unifold 1000 jest idealny do produktów o wysokiej lepkości, które trudno wydobyć z konwencjonalnych kontenerów IBC o płaskim dnie. Jest to kontener z obniżeniem w podstawie, posiadający stożkowate dno o nachyleniu 166 stopni dla optymalnego przebiegu opróżniania. Wystarczy jedna osoba, aby go w łatwy i szybki sposób zmontować oraz złożyć na płasko w celu przygotowania do transportu i magazynowania.

 

 

Więcej
download pdf

Our Products