Your Filtered Results

Product Information Specifications
TPS Easifold 250

TPS Easifold 250

Kontenery IBC typu TPS Easifold 250 litrów mogą zastąpić do 10 lub więcej mniejszych kontenerów, beczek, pojemników, wiader lub kubłów. Pracownicy produkcji mogą w prosty i bezpieczny sposób przemieszczać kontener przy użyciu wózka ręcznego lub wózka widłowego z napędem. Po napełnieniu można go układać w stos w relacji 4:1, a wysokość składowania w stosie dla transportu bez zawartości wynosi 5:1.

 

 

Więcej
download pdf
TPS Easifold 500

TPS Easifold 500

TPS Easifold 500 to kontener o pojemności 500 litrów i wymiarach 1200 x 800 mm, a jego waga bez zawartości wynosi zaledwie 67 kg. W pełni higieniczny i łatwy w czyszczeniu, bezkorozyjny i wymagający niewielkich zabiegów konserwacyjnych, co sprawia, że jest idealnym kontenerem dla przemysłu spożywczego i rynków kosmetycznych.

 

Więcej
download pdf
TPS Easifold 1000

TPS Easifold 1000

Kontener IBC typ TPS Easifold to w pełni składane opakowanie zbiorcze z tworzywa sztucznego przeznaczone do składowania i transportu produktów płynnych. Jego wymiary wynoszą 1140 x 1140 mm, a jego waga bez zawartości to zaledwie 88,5 kg. W pełni higieniczny i łatwy w czyszczeniu, bezkorozyjny i wymagający niewielkich zabiegów konserwacyjnych, co sprawia, że jest idealnym kontenerem dla przemysłu przetwórstwa spożywczego.

 

 

Więcej
download pdf
TPS Security z tworzywa sztucznego

TPS Security z tworzywa sztucznego

Ten wszechstronny kontener FCL został opracowany z myślą o transporcie produktów niepłynnych, od wyrobów mięsnych i rybnych aż po wartościowe części samochodowe i komponenty wymagające wysokiego bezpieczeństwa. Posiada zdejmowane elementy frontu i boków ułatwiające załadunek i rozładunek. To lekki i przyjazny dla środowiska kontener z możliwością pełnego złożenia.

 

 

Więcej
download pdf

Our Products